Opisanie jak najdokładniejsze przebiegu choroby pomoże nam się przygotować do wizyty, której większa część będzie poświęcona badaniu pacjenta a nie zbieraniu wywiadu, który już będzie znany w dużej części.

Zasadnicze badanie polega na diagnozie ze zdjęcia (fotografii) metodą "Quantec". Powyższe badanie może być - w razie takiej potrzeby - rozszerzone o testowanie reakcji aparatu pomiarowego ("Salvia") na włożenie do niego ampułek testowych (mogą nimi być też leki lub kosmetyki przyniesione przez Pacjenta). Pacjent siedząc wygodnie w fotelu trzyma w jednej ręce elektrodę tzw. bierną a druga dłoń jest dotykana elektrodą pomiarową. Metoda ta nazywa się testem elektropunkturowym (wg dr Volla), wynaleziona ok. 50 lat temu i ciągle udoskonalana poprzez elektroników.

Całe badanie trwa od 1,5 do 2 godzin. Pełna diagnostyka obejmuje ustalenie tzw. obciążeń toksycznych w organizmie (w tym w tzw. ogniskach infekcji wg dr J. Jonasza), obciążenia emocjonalne, czy badania chromosomalne, tj. genetyczne predyspozycje do wystąpienia schorzeń (w tym również chorób psychicznych).

Na koniec następuje dobór:

Nowo zgłaszające się do nas osoby prosimy o dokonanie wpłaty kwoty 300 zł na poczet konsultacji.
Wpłatę można wnosić w formie przekazu pocztowego lub przelewem na nasze konto:

Adresat: Wojnowski Bogumił.

Nr konta: 15 1090 1043 0000 0001 1394 6287

Wskazana kwota obejmuje cenę wizyty jednej osoby. Jej termin ustalamy telefonicznie lub potwierdzamy e-mailem. Zwykle na konsultację nie czeka się dłużej, niż tydzień - max. do 2 tygodni od zgłoszenia (w szczególnych wypadkach możliwe jest indywidualne umawianie terminu wizyty, w tym także w dni ustawowo wolne od pracy).Poniżej zamieszczamy formularz ankiety do pobrania i wypełnienia:

tekst formularza


Prosimy o odesłanie wypełnionej ankiety i fotografii zapisanej elektronicznie na nasz adres e-mail: paramed@paramed.waw.pl

Pracując w Gabinecie od 2000 r. skonsultowaliśmy ponad 1500 chronicznie chorych, którzy latami nie otrzymywali diagnozy, słysząc np. idiopatyczne zapalenie stawów. Nie ma choroby bez przyczyny! W rezultacie naszym celem jest odbudowanie siły układu odpornościowego pacjenta w celu wyzdrowienia a nie próbowanie kolejnych antybiotyków.

Ustalenie diagnozy, przyczyny choroby, złego samopoczucia jest możliwe, dzięki elektronice w medycynie! Wykorzystujmy to dla własnego dobra i naszych najbliższych!
Dr nauk wet. Bogumił Wojnowski – dyrektor firmy Paramed Pl. s.c.